Плавець Ярослав Денисенко здобув десяту золоту медаль для України у Паралімпіаді-2024 у плаванні на дистанції 100 метрів вільним стилем у класі S12.

У цьому ж запливі українець Максим Веракса виборов "срібло".

Плавці збірної України вкотре здобули подвійний подіум на Паралімпіаді-2024 - що відомо

Ярослав Денисенко виборов перемогу завдяки ривку на завершальному з двох басейнів.

Українець виплив з четвертого місця на перше із результатом 53.11 секунди.

Максим Веракса на 0.53 секунди поступився партнерові по збірній, який першим допливав стартові 50 метрів дистанції.

Третій українець у фіналі Ілля Яременко фінішував на сьомій сходинці із результатом 54.63 секунди.

Паралімпіада-2024. Плавання вільним стилем (100 м, клас S12)

• Ярослав Денисенко (Україна) 53.11 секунди
  • Максим Веракса (Україна) 53.64
  • Раман Салей (Азербайджан) 53.65

Спортсмени збірної України 3 вересня отримали ще три золоті медалі

Олександр Яровий завоював нагороду на Паралімпійських іграх у Парижі у штовханні ядра, клас F20. Він встановив новий світовий рекорд − 17,61 метра.

Наталія Кобзар стала чемпіонкою Паралімпійських ігор у Парижі  в бігу на 400 метрів у класі T37.

Юлія Шуляр стала чемпіонкою Ігор у бігу на дистанції 400 метрів у класі Т20, встановивши особистий рекорд − 55,16 секунди.